O firmie

Poznaj naszą długą historię, zobacz jak się zmieniamy i jak działamy. Firma NOBI powstała w 2010r. z pasji do kuchni orientalnej, niecodziennych smaków i Kraju Kwitnącej Wiśni. Od samego początku naszą siłą był rodzinny charakter przedsięwzięcia. Ukierunkowani na nowe wyzwania i potrzeby rynku, krok po kroku, rozwinęliśmy prężnie i dynamicznie działającą firmę.

Jej działanie opiera się na imporcie i dystrybucji szerokiej gamy produktów azjatyckich oraz akcesoriów gastronomicznych. Początkowo zaopatrywaliśmy w nasze produkty rynek HoReCa, wsłuchując się w każdą opinię, czy sugestię. To właśnie szerokie grono wybitnych kucharzy, sushi – masterów umożliwiło nam wybranie najlepszej jakości produktów.

Zdobyte w ten sposób doświadczenie pozwoliło nam stworzyć gamę produktów dla smakoszy, którzy pragną celebrować smaki Azji w zaciszu własnej kuchni. Dlatego też, na początku 2020r. stworzyliśmy markę ASIA KITCHEN, która w szybkim tempie podbiła serca ogromnej liczbie odbiorców ceniących sobie orientalne walory smakowe rodem z Dalekiego Wschodu.

Doświadczenie / Rozwój / Jakość

Wieloletnie doświadczenie w biznesie nauczyło nas, że najważniejsze jest dbanie o klienta, dlatego też jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, a rozwój naszej oferty związany jest z ich oczekiwaniami. Działamy szybko i sprawnie. Nasza firma cieszy się rosnącym zaufaniem klientów, ma ugruntowaną markę
i mocną pozycję na rynku. Opinia wiarygodnej i solidnej firmy jest wynikiem ciągłej dbałości nie tylko
o systematyczne podnoszenie jakości oferowanych produktów, ale także stałym poszerzaniem naszego asortymentu.

Oferowane przez nas towary zawsze cechują się bardzo dobrą jakością przy relatywnie niskiej cenie, gdyż jesteśmy ich bezpośrednim importerem. Nie bez znaczenia są doskonałe stosunki handlowe
z producentami z Dalekiego Wschodu jakie utrzymujemy od lat. Prowadzimy bieżący monitoring fabryk zlokalizowanych w krajach partnerskich. Kupując nasze produkty wybierają Państwo najwyższą jakość
w najlepszej cenie.

Kreatywność / Pasja / Zaufanie

Jednocześnie tworząc zgrany zespół gotowy do współpracy, monitorujemy rynek detaliczny
i gastronomiczny w Polsce i za granicą, trafnie odczytując rodzące się potrzeby i błyskawicznie na nie reagujemy. Opiekę nad każdym zamówieniem sprawują nasi przedstawiciele handlowi, dostępni na terenie całego kraju. Naszą ofertę kierujemy do tych, którym zależy nie tylko na konkurencyjnych cenach,
ale i na jakości oraz profesjonalnej obsłudze.

Historia naszej działalności to ciągły rozwój, zdobywanie doświadczeń i wiedzy, które pozwoliły nam stać się jednym z największych dystrybutorów w branży kuchni orientalnej w Polsce.

Współpraca / Partnerzy

Szczycimy się wypracowanymi, długoletnimi relacjami z producentami z wielu krajów Azji oraz innych części świata. Współpracujemy z wieloma polskimi i zagranicznymi sieciami handlowymi. Zaopatrujemy największe hurtownie spożywcze w Polsce i wyposażamy gastronomię w sektorze HoReCa w wysokiej jakości produkty z linii ASIA KITCHEN.

Wieloletnie doświadczenie, wypracowane kontakty handlowe oraz wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, pozwoliły na ugruntowanie naszej silnej pozycji na rynku. Jej efektem jest szerokie grono stałych partnerów handlowych, do których  należą zarówno czołowe sieci handlowe, hurtownie spożywcze oraz klienci sektora gastronomicznego.